آریان کانادا

شرکت آریان کانادا (AryanCanada ) یک شرکت کانادایی ثبت شده در ایالت آنتاریو(Ontario) درکشور کانادا به مدیریت خانم شهرزاد فیضی است.
این شرکت با به خدمت گرفتن تیمی مجرب از پرسنل و وکلای کانادایی و ایرانی در زمینه‌ی اخذ انواع ویزاهای کانادا ( دانش‌آموزی، دانشجویی، توریستی و کار و سرمایه گذاری ) فعالیت می‌کند.
نمایندگی انحصاری شرکت آریان کانادا در ایران ، بر عهده آقای پیمان همدانچی می‌باشد.
درباره مدیر شرکت آریان کانادا :
خانم شهرزاد فیضی مدیر و موسس مجتمع فنی و آموزشی آریان شبکه و رییس شرکت نواوران پژوهش شمال
با بیش از ۲۰ سال سابقه مدیریت و فعالیت می‌باشد . که بعنوان کار آفرین نمونه موفق به دریافت چندین لوح تقدیر در این زمینه شده است.
آریان شبکه در زمینه آموزش مهارت‌های حرفه‌ای و شغلی با هدف ارتقاء سطح علمی و مهارتی، طیف گسترده‌ای از افرد جامعه سابقه درخشانی را رقم زده است و اکنون با گسترش افق دید خود به آینده با ثبت شرکت آریان کانادا در کشور کانادا گامی بزرگ برای نیل به هدف همیشگی خود برای ارتقاء سطح علمی و زندگی متقاضیان برداشته است.
در راستای تحقق این هدف، تیم آریان کانادا با بررسی دقیق هر پرونده با در نظر گرفتن شعار این شرکت “همیشه راهی وجود دارد.“ بهترین مسیر را برای شما انتخاب می‌کند. همچنین با اطلاع‌رسانی از مجموعه اخبار مهاجرتی کانادا شما را در راه رسیدن به سفری بهتر هدایت و پشتیبانی می‌کند.
امید است با تلاش روز افزون با تحقق موفقیت شما در این مسیر موجب جلب اعتماد بیشتر شما همراهان گردد.
همچنین شما عزیزان می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی با آیدی AryanCanada دنبال کنید و از جدیدترین اخبار مهاجرتی کانادا مطلع شوید.
 دفتر ایران: تلفن: ۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲ – ۳۳۲۲۷۷۰۴-۰۱۳
 دفتر کانادا: ۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹-۰۰۱
 ایمیل: Admin@aryancanada.com

دفتر شرکت در کانادا:
:Business name and mailing address
AryanCanada
YONGE ST
THORNHILL, ONTARIO CANADA L3T 0C5

عضویت در کانال تلگرام
بازدید این صفحه: 245 بار

دیدگاه ها

۰ دیدگاه


نظرتان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات غیرمرتبط با این صفحه خودداری کنید.